27 VI 2016 Zakończenie Warsztatów Twórczego Pisania
 Ostatnie w tym roku szkolnym, uroczyste spotkanie Warsztatów Twórczego Pisania dla Dzieci odbyło się 27 czerwca 2016 r. w Sali klubu Biblioteki.

W czasie spotkania podsumowaliśmy pracę naszej grupy w minionym roku szkolnym. Najważniejszą chwilą było wręczenie młodym autorom dyplomów potwierdzających ich uczestnictwo w warsztatach i honorujących ich twórczą pracę podczas całego, pracowitego i radosnego, cyklu spotkań. Dyplomy uczestnikom wręczyła Alicja Imiołek, Wicedyrektor bocheńskiej Biblioteki i Kierownik Działu Zbiorów Audiowizualnych, pod którego patronatem rozwijają się Warsztaty. Następnie wspólnie cieszyliśmy się tym, co razem udało nam się osiągnąć w czasie naszych spotkań, wspólnie rozwiązując zagadki, spontanicznie układając zabawne historie i dzieląc się nadzieją na to, co przed nami.

W pełnej serdeczności i pogodnej atmosferze rozpoczęliśmy czas wakacyjnego wypoczynku, a ten często staje się źródłem nowych inspiracji. Podzielimy się nimi ze sobą, z naszymi przyjaciółmi i – mamy nadzieję – nowymi uczestnikami po wakacjach! Już dziś zapraszamy.
 
© 2006-2022 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |