8 VIII 2016 Warsztaty twórczego pisania
 Kilka tygodni temu, przed wakacyjną przerwą, zakończyliśmy dziewięciomiesięczny cykl intensywnych i pełnych radości warsztatów twórczego pisania dla dzieci i młodzieży. Po wakacjach odbędzie się kolejna edycja.

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich chętnych młodych twórców pomiędzy 10 - tym a 16 - stym rokiem życia na nową edycję. Zapraszamy Was ponownie – oczywiście za zgodą rodziców - do wspólnego otworzenia drzwi do wyobraźni, odkrywania siły i bezcennej wartości, jaką ona w sobie kryje. Z radością spróbujemy razem dotknąć tajemnicy, którą może odsłonić słowo, myśl, skojarzenie, pomysł, rodząca się historia, ciekawy lub zabawny dialog  dla których można znaleźć oryginalną formę wyrazu i wyrazić to, co rodzi się w tobie tak, jak nie zrobiłby i nie zrobi tego nikt inny – a zrobisz to właśnie Ty! Często rozmawialiśmy o tym na  warsztatach, które dotąd się odbyły: każdy z nas jest niepowtarzalną osobą i nikt inny nie przyniesie nam ze sobą Twojego świata doświadczeń i przeżyć. Czekamy właśnie na Twoje pomysły, na Twoją wrażliwość - na spotkanie z Twoją wyobraźnią!

Warsztaty poprowadzi Marta Krupska, pracownik Działu Zbiorów Audiowizualnych. Zgłoszenia prosimy przekazywać do Działu Zbiorów Audiowizualnych bocheńskiej Biblioteki  do 15 września 2016 r.. Pierwsze, organizacyjne spotkanie odbędzie się  19 września 2016 r. o godz. 16:00 w sali klubu naszej Biblioteki.

Przyjdź, zobacz, spróbuj, rozwiń swoje twórcze możliwości! Zapraszamy Uśmiech
 
© 2006-2022 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |