1 IX 2016 Kultura Na Widoku dostępna w Bibliotece.
  1 września ruszyła w Polsce trzecia edycja multimedialnego projektu Kultura Na Widoku, który umożliwia dostęp do bogactwa zasobów z legalnych źródeł kultury, gości ona i w Bochni.

Projekt ma na celu budowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i jest skierowany do wszystkich – nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby wyrobić w sobie nawyk sięgania po kulturę z legalnych źródeł. Sposób, w jaki każdy z nas korzysta z kultury, ma na nią ogromny wpływ. Korzystając z legalnych źródeł kultury możemy ją wspierać i współtworzyć, przyczyniając się tym samym do jej rozwoju.

Sercem projektu jest strona internetowa www.kulturanawidoku.pl, która umożliwia pobieranie na smartfony i inne urządzenia mobilne utworów z różnych dziedzin sztuki i rozrywki, łącznie ponad 1000 utworów w wersji cyfrowej: książek, filmów, muzyki i gier, po które można sięgnąć w każdej chwili - w parku na ławce, w domowym fotelu, w kawiarni lub w samochodzie. Niezależnie od preferencji i miejsca zamieszkania – ponad wszelkimi barierami – miliony odbiorców mogą korzystać z bogatej oferty kulturalnej. To oferta dla każdego, różnorodna i bezpłatna lub po preferencyjnych cenach

W promowanie projektu włączyła się Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, wystawiając w Czytelni i gablocie zewnętrznej plakaty Kultury Na Widoku z kodami QR. Akcja trwa do 9 października 2016 roku. Zapraszamy, może i Ty znajdziesz coś dla siebie.
 
© 2006-2022 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |