14 XI 2016 Funmedia w Bibliotece
 Multimedialne kursy e-learningowe, opracowane przez firmę Funmedia to nowa propozycja Biblioteki, skierowana do młodzieży, osób dorosłych i seniorów! Usługa dostępna już od 15 listopada 2016 r.

Kursy mogą być doskonałą inspiracją oraz narzędziem do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Oferta przygotowana specjalnie dla naszych Czytelników obejmuje pakiet pięciu nieodpłatnych kursów online. W pakiecie znalazły się trzy kursy językowe: angielski, francuski i hiszpański oraz dwa kursy specjalistyczne: szybkiego czytania Czytaj123 i skutecznego zapamiętywania Pamiętaj 123.

Kursy językowe opracowane przez międzynarodowy zespół specjalistów przygotowano w oparciu o innowacyjną Metodę 123, polegającą na kreowaniu sytuacji komunikacyjnych, w których użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób mówić i myśleć w języku obcym. Elektroniczna organizacja nauki w Metodzie 123 umożliwia powtórki materiału oraz jego łatwą dostępność, monitorowanie postępów i elastyczne planowanie pracy. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, foto lekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Multimedia oddziaływują na więcej zmysłów, dzięki temu przyspieszają proces zdobywania wiedzy, czynią go trwalszym i wyjątkowo atrakcyjnym. Kurs Angielski 123 składa się z 16 poziomów: od początkującego do średnio zaawansowanego. Każdy z poziomów zawiera 22 lekcje, które składają się z licznych, różnorodnych form ćwiczeń multimedialnych np. dialogów, filmów, piosenek.    Kurs Hiszpański 123 składa się z 9 poziomów nauczania, a każdy poziom zawiera 22 lekcje, co daje 720 godzin nauki. Kurs Francuski 123 składa się z 4 poziomów nauczania: od początkującego do komunikatywnego. Natomiast kursy szybkiego czytania i sprawnego zapamiętywania pozwalają zdobyć i rozwinąć odpowiednie umiejętności.

Okres korzystania z nieodpłatnych kursów e-learningowych jest ściśle określony i trwa on sześć miesięcy: od 15 listopada 2016 roku do 15 maja 2017 roku, dlatego wszystkich zainteresowanych nową ofertą zapraszamy do Czytelni dla Dorosłych po odbiór kodu dostępu do pakietu. Logowanie do kursów odbywa się za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu. Liczba kodów jest ograniczona.
 
© 2006-2022 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |