25 XI 2016 Koncert charytatywny
  Biblioteka i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Mikluszowicach były organizatorami koncertu charytatywnego w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Mikluszowicach i gości w sali klubu Biblioteki.  

Już po raz trzeci w piątkowy listopadowy wieczór zaprosiliśmy miłośników muzyki do wysłuchania koncertu i wsparcia bocheńskiej fundacji Auxilium. W interpretacji młodych artystów ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Mikluszowicach publiczność wysłuchała utworów skomponowanych przez twórców muzyki klasycznej oraz znane melodie wykonane na fortepianie, skrzypcach, gitarach i innych instrumentach. Dla słuchaczy wystąpili uczniowie: Maciej Brydniak, Weronika Czyż, Konrad Domagała, Dagmara Dziedzic, Emilia Filipek, Paweł Gawłowicz, Zuzanna Gawłowicz, Jakub Gierek, Krystian Kica, Bartosz Kunik, Filip Oleksy, Weronika Przyborowska, Agata Rataj, Julia i Sebastian Sławęta, Patrycja Sułek, Aleksandra Tomala, Amelia Twardowska, Szymon Węglarz i Kacper Wymazała. Przy fortepianie akompaniował młodym artystom mgr Krzysztof Klimkowski. Podczas koncertu gościnnie zagrał duet: Hanna Nieborak (wiolonczela) i Dominik Prusinowski (fortepian). Koncert poprowadzi Krzysztof Nieborak - nauczyciel gitary w Szkole Muzycznej w Mikluszowicach.
 
Po koncercie można było nabyć płyty CD, z których dochód został przeznaczony dla bocheńskiej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży "Auxilium". Dziękujemy wszystkim wykonawcom i darczyńcom.

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
  
Image
 
 
© 2006-2022 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |