27 XII 2019 Nowa strona internetowa
 Szanowni Czytelnicy informujemy, że po 13 latach kontaktowania się z Państwem przez obecną stronę internetową Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni od początku 2020 roku zaprosi na stronę internetową w nowej szacie graficznej.


Odnajdziecie ją Państwo pod dotychczasowym adresem, czyli www.biblioteka-bochnia.pl. W związku z tym w dniach 11 i 12 stycznia 2020 r. może wystąpić przerwa techniczna.

Nowa strona to nie tylko zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji będzie szybszy i pełniejszy. Ponadto warto nadmienić, że nowa witryna zostanie dostosowana do wszystkich typów urządzeń mobilnych -  komputera, tabletu czy smartfona. Jednocześnie informujemy, że nadal jesteśmy na Facebooku, a wkrótce również na Instagramie i YouTube. Serdecznie zapraszamy do częstego zaglądania pod nasz adres.

Obecną stronę po zmianie odnajdziecie Państwo w niezmienionej szacie w: Kalendarium, pod zakładką: „Stara wersja strony”. Będzie tutaj funkcjonować jako archiwum naszych wydarzeń i wiadomości. W ten sposób zachowamy dokumentację naszej  dotychczasowej działalności.
 
 
© 2006-2022 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Poczta  |  Redakcja  |  Twórcy  |